Αρχική σελίδα Το σχολείο μας Θέματα λειτουργίας σχολείου Δεύτερο τεστ αυτοδιαγνωστικού ελέγχου (self test)

Δεύτερο τεστ αυτοδιαγνωστικού ελέγχου (self test) PDF Print E-mail
Wednesday, 12 May 2021 06:13

Αγαπητοί γονείς, καλημέρα.

Σας υπενθυμίζουμε πως αύριο το πρωί θα ζητηθεί από τα παιδιά να έχουν μαζί τους το δεύτερο selftest, το οποίο θα πρέπει να γίνει σήμερα ή αύριο πρωί.

Θα σας παρακαλούσαμε να μεριμνήσετε ώστε τα παιδιά να φέρουν μαζί τους το σωστό self-test, με αναγραφόμενη τη σωστή ημερομηνία (12/5 ή 13/5/2021).

Τέλος, σας ενημερώνουμε πως ξεκινήσαμε χωρίς προβλήματα, τηρώντας όλα τα προβλεπόμενα μέτρα προστασίας και θέλουμε να σας ευχαριστήσουμε για τη βοήθειά σας.

Ευχή όλων μας είναι να συνεχίσουμε να λειτουργούμε κανονικά και σε αυτό στοχεύουν όλες οι προσπάθειές μας.