Αρχική σελίδα Ανακοινώσεις ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΣΤΟ ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΠΡΩΙΝΗΣ ΖΩΝΗΣ

ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΣΤΟ ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΠΡΩΙΝΗΣ ΖΩΝΗΣ PDF Print E-mail
Thursday, 11 March 2021 08:35

Οι εγγραφές στο ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΠΡΩΙΝΗΣ ΖΩΝΗΣ για το σχολικό έτους 2021-22 γίνονται μέχρι τις 19-3-2021. Οι μαθητές/τριες εγγράφονται στο Προαιρετικό Ολοήμερο Πρόγραμμα κατόπιν σχετικής αίτησης-δήλωσης των γονέων/κηδεμόνων τους και γίνονται δεκτές όλες ανεξαιρέτως οι αιτήσεις των γονέων/κηδεμόνων για φοίτηση των μαθητών/τριών στο Ολοήμερο Πρόγραμμα, χωρίς προϋποθέσεις (χωρίς βεβαιώσεις εργασίας ή ανεργίας).

Παρακαλούμε να μας στείλετε την αίτηση με οποιοδήποτε τρόπο, συμπληρώνοντας το παρακάτω έντυπο:

Έντυπο «ΔΗΜΟΤΙΚΟ-ΑΙΤΗΣΗ-ΔΗΛΩΣΗ ΕΓΓΡΑΦΗΣ ΣΤΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ .

Για την αίτηση σε επεξεργάσιμη μορφή πατήστε εδώ

Προτείνουμε τους παρακάτω τρόπους: Θα παρακαλούσαμε να διαλέξετε τον 1ο τρόπο

1. Να μας στείλετε με email το έντυπο  βάζουντας στο πεδίο θέμα την έκφραση "Εγγραφές στο ολοήμερο". Όταν ανοίξουν τα σχολεία θα σας τη δώσουμε πίσω για να την υπογράψετε.
  2. Να την φέρετε στο σχολείο και να τη βάλετε στη ταχυδρομικό κουτί του σχολείου στην κεντρική είσοδο,
  3. Να τη φέρετε στο σχολείο κάθε Δευτέρα, Τετάρτη και Παρασκευή από 10.00 έως 12.00.

Τέλος σας ενημερώνουμε πως μετά τις 19-3-2021 δε θα μπορέσετε να κατωχυρώσετε θέση στο ολοήμερο του επόμενου σχολικού έτους.

Last Updated on Thursday, 11 March 2021 13:50