Αρχική σελίδα Ανακοινώσεις Χωροταξική κατανομή αποφοίτων Δημοτικών Σχολείων

Χωροταξική κατανομή αποφοίτων Δημοτικών Σχολείων PDF Print E-mail
Wednesday, 21 October 2020 09:15

Αποστολή στοιχείων για τη χωροταξική κατανομή αποφοίτων Δημοτικών Σχολείων σε Γυμνάσια αρμοδιότητας Δ.Δ.Ε. Πειραιά για το σχολικό έτος 2021-22.

Με σκοπό τη χωροταξική κατανομή των τελειοφοίτων μαθητών της ΣΤ΄ Τάξης των Δημοσίων Δημοτικών Σχολείων αρμοδιότητας ΔI.Π.Ε. Πειραιά για την εγγραφή τους στην Α΄ Τάξη Δημοσίων Γυμνασίων αρμοδιότητας Δ.Δ.Ε. Πειραιά κατά το σχολικό έτος 2021-2022, θα δώσουμε σήμερα στα παιδιά Υπεύθυνη Δήλωση, την οποία θα συμπληρώσουν, υπογράψουν και υποβάλουν οι γονείς/κηδεμόνες των μαθητών της ΣΤ΄ Τάξης Δημοτικού Σχολείου συνοδευόμενη από αντίστοιχα δικαιολογητικά.

Παρακαλούμε να μας επιστρέψετε την υπεύθυνη δήλωση συμπληρωμένη έως την Παρασκευή 30 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020.